هتل تعطیلات کیش از دیگر هتل های موجود در این جزیره رویایی میباشد که همه ساله مسافران زیادی را در دل خود جای میدهد. در این مطلب میخواهیم شما را بیشتر با این هتل آشنا کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری با توجه به شرایط تمامی هتل ها و سنجیدن آن ها داشته باشید و همچنین از مسافرت خود نهایت لذت را ببرید.

درباره هتل تعطیلات

هتل ۳ ستاره تعطیلات کیش در سال ۱۳۷۸ در میدان سیری بعد از مرکز خرید پردیس ۲ ساخته شد. این هتل دارای ۷۰ واحد آپارتمان و سوئیت های کانکت و رویال و با ۲۲۵ تخت میباشد. ۳۵ نفر از افراد کاردان و آموزش دیده در حال حاضر آماده خدمات رسانی به مسافران عزیز تور کیش میباشند.

امکانات هتل تعطیلات کیش

لابی، پذیرش ۲۴ ساعته، تلویزیون در لابی، آسانسور، نمازخانه، ترانسفر رفت با هزینه، فضای سبز، تلفن در لابی، سرویس بهداشتی در لابی و پارکینگ از جمله امکانات هتل تعطیلات کیش برای جلب رضایت مشتریان میباشد.

 امکانات اتاق های هتل تعطیلات کیش

از جمله امکانات اتاق های هتل تعطیلات میتوان به روم سرویس، تلویزیون، تلویزیون در اتاق، سرویس بهداشتی ایرانی در اتاق، صبحانه، حمام، یخچال، لوازم بهداشتی، اینترنت در اتاق، مبلمان، دمپایی، چای ساز، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سرویس بهداشتی فرنگی در اتاق و تلفن در اتاق اشاره کرد.

فاصله هتل تعطیلات تا اماکن مهم

فاصله هتل تعطیلات کیش تا اماکن مهم به شرح زیر میباشد:
تا کارتینگ ۲۳ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۸۷۵ متر)
تا بولینگ مریم ۳۰ دقیقه پیاده (۲ کیلومتر و ۴۲۰ متر)
تا کیبل اسکی ۲۱ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۷۰۰ متر)
تا توتی فروتی ۲۸ دقیقه پیاده (۲ کیلومتر و ۳۰۵ متر)
تا گذر هنرمندان ۲۸ دقیقه پیاده (۲ کیلومتر و ۲۵۲ متر)
تا بازار پردیس یک ۱۶ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۲۸۲ متر)
تا بازار پردیس دو ۱۲ دقیقه پیاده (۹۳۰ متر)
و تا فرودگاه ۱۱ دقیقه با خودرو (۷ کیلومتر و ۴۱۴ متر)

 قوانین هتل

ساعت تخلیه اتاق ها مانند سایر آن ها رأس ساعت ۱۲ و ساعت تحویل آن ها ۱۴ میباشد. همچنین هزینه اقامت برای کودکان زیر ۲ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان میباشد.
جهت رزرو هتل تعطیلات روی لینک تور کیش کلیک نمایید.