هتل جام جم کیش از جمله هتل های ۳ ستاره کیش با ۵۳ اتاق و در ۲ طبقه میباشد که با قدمتی بیش از ۴۰ سال در زمینه هتلداری مشغول خدمت رسانی به مسافران این جزیره رویایی میباشد. این هتل به تبع قدیمی بودن در مکانی نزدیک به مراکز خرید، مرکز شهر و سایر امکانات رفاهی قرار گرفته است.
جزیره مرجانی کیش فاقد خاک بوده و برای کاشت و ایجاد فضای سبز این هتل زحمات بسیاری کشیده شده تا چشم اندازی درخور مسافرانش فراهم سازد.
این هتل، با داشتن استانداردهای یک هتل سه ستاره به نسبت سایر هتل های کیش از قیمت اقامتی مناسب تری برای گردشگران جزیره برخوردار است.

 امکانات رفاهی هتل جام جم

لابی این هتل دارای مبل های راحتی برای نشستن مسافران و مهمانان آن ها و انتظار برای تحویل اتاق میباشد. به همین منظور اینترنت رایگان، تلویزیون ال ای دی و کافی شاپ برای عزیزان مهمان تعبیه شده است.
مسافران این هتل در کلیه ساعات شبانه روز میتوانند از سرویس نظافت اتاق استفاده نمایند. همچنین رستوران این مجموعه در دو وعده صبحانه و ناهار آماده خدمت رسانی میباشند.
مسافران این اقامتگاه میتوانند در صورت اجاره خودرو در جزیره کیش خودرو خود را در پارکینگ هتل پارک نمایند و یا آن عده از عزیزانی که تمایلی به اجاره خودرو ندارند، از خدمات تاکسی سرویس هتل به صورت شبانه روزی میتوانند استفاده نمایند.
آن دسته از گردشگرانی که زودتر از ساعت تحویل اتاق در جزیره کیش حضور پیدا میکنند میتوانند چمدان های خود را داخل اتاق چمدان هتل به امانت بسپارند و تا ساعت ۱۴ به گشت و گذار بپردازند. همچنین افرادی که مدت زمان تحویل هتل تا پرواز آن ها زیاد میباشد، میتوانند از این خدمت بهره ببرند.

ترانسفر جام جم

این هتل برای راحتی حمل و نقل مسافران خود به محض ورود مسافرانشان به جزیره کیش خودرویی را جهت استقبال از فرودگاه تا هتل در نظر گرفته است. همچنین در پایان ایام اقامت مهمانان این هتل در مسیر برگشت از هتل تا فرودگاه بدرقه میشوند.

هتل جام جم کیش و قوانین آن

ساعت تخلیه اتاق رأس ساعت ۱۲ و ساعت تحویل اتاق رأس ۱۴ میباشد. همچنین اقامت کودکان زیر ۴ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان میباشد.

فاصله هتل جام جم تا مراکز مهم

فاصله این هتل تا فرودگاه کمتر از ۱۰ دقیقه میباشد همچنین فاصله این هتل تا مرکز خرید ونوس، مروارید و بولینگ مریم بسیار کم میباشد و مسافران این هتل میتوانند به صورت پیاده به این بازارها دسترسی داشته باشند.
سایر فواصل این مجموعه تا مناطق گردشگری به شرح زیر میباشد:
تا سایر مراکز تا اسکله تفریحی کیش ۱۴ دقیقه پیاده “ ۱٫۲ کیلومتر”
تا هایپر مارکت و مرکز تجاری جزیره کیش ۱۶ دقیقه پیاده و ۴ دقیقه با ماشین “۱٫۳ کیلومتر”
تا مرکز خرید مریم جزیره کیش ۱۳ دقیقه پیاده “۱٫۱کیلومتر”
تا مرکز خرید پانیذ ۱۹ دقیقه پیاده و ۵ دقیقه با ماشین “۱٫۵کیلومتر”
تا مرکز خرید پردیس ۲ ،۲۱ دقیقه پیاده و ۷ دقیقه با ماشین “۱٫۷کیلومتر”
تا مرکز خرید مرجان جزیره کیش ۱۰ دقیقه با ماشین “۴٫۴کیلومتر”
تا کشتی یونانی ۱۸ دقیقه با ماشین “۱۳٫۶کیلومتر”
تا شهر افسانه ای پدیده کیش ۱۷ دقیقه با ماشین “۱۳٫۲ کیلومتر”
تا پلاژ بانوان جزیره کیش ۸ دقیقه با ماشین “۲٫۱ کیلومتر”
تا پلاژ آقایان جزیره کیش ۶ دقیقه با ماشین “۲٫۱ کیلومتر”
تا شهر زیر زمینی کاریز ۱۲ دقیقه با ماشین “۶کیلومتر”
تا درخت سبز ۱۱ دقیقه با ماشین “۶٫۵ کیلومتر”
تا رستوران پایاب ۱۰ دقیقه با ماشین “۶کیلومتر”
تا پیست کارتینگ ۱۴ دقیقه پیاده “۱کیلومتر”
تا تور سافاری پارس ۱۶ دقیقه با ماشین “۷٫۷کیلومتر”
تا پارک دلفین ۹ دقیقه با ماشین “۹٫۶کیلومتر”
تا مرکز خرید ماهی فروشان ۱۶ دقیقه با ماشین “۹٫۲کیلومتر”
تا مرکز خرید عربها ۱۴ دقیقه با ماشین “۹کیلومتر”
جهت رزرو هتل جام جم روی لینک تور کیش کلیک نمایید.