هتل شایلی کیش هتلی است که از نظر استانداردهای جهانی در دسته هتل های سه ستاره قرار گرفته است. این هتل که قبل تر با نام هتل عالی قاپو شناخته می شد، امروز با نام جدید شایلی به کار خود ادامه می دهد.

معرفی هتل شایلی

هتل سه ستاره شایلی یکی از هتل های سه ستاره خوب جزیره کیش است. این هتل در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج در دو طبقه تأسیس شد که دارای چهل اتاق مجهز و راحت با ظرفیت تقریبا هشتاد و هفت تخت می باشد. اتاق های این هتل تشکیل شده است از اتاق های دو تخته (دو نفره یک تخت دبل بدون سرویس اضافه)، اتاق های دو تخته لوکس (دو نفره یک تخت دبل بدون سرویس اضافه) و سوئیت های رویال (سه نفره یک تخت یک نفره و یک تخت دبل) می باشد. هتل شایلی با کادر آموزش دیده و حرفه ای همه روزه از سال آماده پذیرایی از شما میهمانان عزیز تور کیش می باشد.

امکانات هتل شایلی کیش

از جمله امکاناتی که مسئولین هتل شایلی در اتاق ها برای آسایش و راحتی مسافرین عزیز فراهم کرده اند می توان به مواردی مثل روم سرویس، صبحانه، رخت آویز، کمد لباس، دمپایی، سیستم اعلام حریق، تلویزیون در اتاق، یخچال، تلفن در اتاق، اینترنت در اتاق، پاور سوئیچ، سرویس بهداشتی و سیستم گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد.

 

فاصله هتل شایلی کیش تا اماکن مهم:

این هتل واقع شده در بلوار دریا فاصله نسبتا نزدیکی تا مراکز خرید و مراکز تفریحی دارد.
فاصله هتل شایلی تا شهر باستانی حریره سیزده دقیقه با ماشین
تا کشتی یونانی بیست و سه دقیقه با ماشین
تا شهر زیر زمینی کاریز سیزده دقیقه با ماشین
تا مسیر ویژه دوچرخه سواری چهارده دقیقه با ماشین
تا اسکله تفریحی پانزده دقیقه پیاده
تا پلاژ آقایان ده دقیقه با خودرو
تا پلاژ بانوان نه دقیقه با خودرو
تا کارتینگ سیزده دقیقه پیاده
تا باغ پرندگان یازده دقیقه
تا پارک دلفین ها دوازده دقیقه با ماشین
تا درخت سبز چهارده دقیقه با ماشین
تا بولینگ مریم هشت دقیقه پیاده
تا آب انبار سنتی چهارده دقیقه
تا حافظیه یازده دقیقه با ماشین
و تا پدیده شاندیز دوازده دقیقه با ماشین میباشد.

هتل شایلی و قوانین آن

قوانین ورود و خروج اتاق های هتل شایلی کیش نیز مانند سایر هتل ها میباشد. ساعت تخلیه اتاق رأس ۱۲ و ساعت تحویل آن رأس ۱۴ میباشد. اقامت برای کودکان زیر ۵ سال که از سرویس استفاده نمی کنند رایگان می باشد.

جهت رزرو هتل شایلی روی لینک تور کیش کلیک نمایید.