هتل قائم کیش از دیگر هتل های موجود در این جزیره رویایی میباشد که همه ساله مسافران زیادی را در دل خود جای میدهد. در این مطلب میخواهیم شما را بیشتر با این هتل اشنا کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری با توجه به شرایط تمامی هتل ها و سنجیدن آن ها داشته باشید و همچنین از مسافرت خود نهایت لذت را ببرید.

 درباره هتل قائم

هتل ۳ ستاره قائم واقع در میدان ساحل، خیابان سنایی، جنب هتل هلیا میباشد. این هتل که در ۲ فاز ساخته شده است، دارای ۳ طبقه و ۸۰ اتاق با ۲۴۰ تخت میباشد. فاز ۱ این هتل در سال ۱۳۸۰ و فاز ۲ آن در سال ۱۳۹۰ ساخته شده است. اتاق های این هتل به دو تخته (یک تخت دبل)، سه تخته (یک تخت دبل و یک تخت سینگل) و چهار تخته ( یک تخت دبل و دو تخت سینگل)، واقع در فاز ۱ و همچنین اتاق های دو تخته (یک تخت دبل)، سه تخته (یک تخت دبل و یک تخت سینگل) و چهار تخته (یک تخت دبل و دو تخت سینگل) تقسیم میشوند.

امکانات هتل قائم کیش

لابی این مجموعه با ظرفیت ۲۰ نفر، رستوران با ظرفیت ۲۰۰ نفر و پارکینگ با ظرفیت ۱۵ ماشین از جمله امکانات هتل قائم کیش میباشد. همچنین روم سرویس، صبحانه، یخچال، پاورسوئیچ، مبلمان، دراور، آباژور، رخت آویز، کمد لباس، تلفن در اتاق، تلویزیون، حمام، لوازم بهداشتی، دمپایی، امکان شارژ وسایل الکترونیکی، سیستم اعلام حریق، سرویس بهداشتی در اتاق، تلویزیون در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش از جمله امکانات موجود در اتاق ها میباشد.

 مزایای هتل قائم

یکی از مزیت های این هتل نزدیکی به دریا و مجتمع های تجاری کیش میباشد. این اقامتگاه رو به روی مرکز خرید زیتون قرار دارد و همین امر موجب شده تا مورد توجه بسیاری از گردشگرانی که به خرید علاقه دارند قرار بگیرد.

معایب هتل قائم کیش

از جمله مشکلاتی که فاز یک این هتل دارد، طبیعتا قدیمی تر بودن آن و نداشتن آسانسور میباشد.
فاصله هتل قائم تا اماکن مهم
فاصله هتل قائم کیش تا اماکن مهم به شرح زیر میباشد:
تا کارتینگ ۱۱ دقیقه پیاده (۸۳۲ متر)
تا بولینگ مریم ۸ دقیقه پیاده (۶۵۵ متر)
تا کیبل اسکی ۱۱ دقیقه پیاده (۹۲۹ متر)
تا توتی فروتی ۱۰ دقیقه پیاده (۸۲۴ متر)
تا گذر هنرمندان ۷ دقیقه پیاده (۵۴۲ متر)
تا بازار پردیس یک ۱۴ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۱۲۸ متر)
تا بازار پردیس دو ۱۴ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۱۰۵ متر)
و تا فرودگاه ۸ دقیقه با خودرو (۵ کیلومتر و ۸۹۱ متر) میباشد.

 قوانین هتل

ساعت تخلیه اتاق ها مانند سایر آن ها رأس ساعت ۱۲ و ساعت تحویل آن ها ۱۴ میباشد. همچنین هزینه اقامت برای کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان میباشد.
جهت رزرو هتل قائم روی لینک تور کیش کلیک نمایید.