۴ ستاره زیبا و درخشان به هتل گاردنیا کیش تعلق گرفته و این دلیلی ندارد جز سرویس دهی عالی و شرایط مناسب که این اقامتگاه برای مسافران خود در نظر گرفته است. اگر مسافر تور جزیره زیبای کیش هستید میتوانید هتل گاردنیا را برای داشتن یک اقامت به یاد ماندنی انتخاب نمایید و از امکانات بی نظیر این مجموعه بهره مند شوید. با ما همراه باشید با مختصر توضیحی درباره این هتل و مشخصات آن.

درباره هتل گاردنیا

هتل گاردنیا در سال ۱۳۸۷ در ۴ طبقه و با ۵۸ اتاق در بلوار هرمز، نرسیده به میدان حافظ کیش تأسیس گردید. خدمات مناسب و سر لوحه کار این هتل یعنی رفتار مناسب و مشتری مداری، با کادری مجرب و حرفه ای باعث شده تا این مجموعه مورد توجه گردشگران و مسافران قرار گیرد.

امکانات هتل گاردنیا کیش

مبلمان، دراور، آباژور، چای ساز، رخت آویز، کمد لباس، تلفن در اتاق، تلویزیون، حمام، لوازم بهداشتی، دمپایی، روم سرویس، صبحانه، شبکه پخش فیلم، یخچال، سرویس بهداشتی در اتاق، تلویزیون در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و سیستم اعلام حریق از جمله امکانات اتاق های هتل گاردنیا کیش میباشد که همگی برای رفاه حال مسافران عزیز ارائه میگردد.

فاصله هتل گاردنیا کیش تا اماکن مهم

فاصله هتل تا شهر زیرزمینی کاریز ۱۴ دقیقه با خودرو (۸ کیلومتر و ۱۶۹ متر)
تا شهر باستانی حریره ۱۶ دقیقه با خودرو (۸ کیلومتر و ۵۸۵ متر)
تا کشتی یونانی ۲۵ دقیقه با خودرو (۱۴ کیلومتر و ۷۰۱ متر)
تا پارک دلفینها ۱۱ دقیقه با خودرو (۵ کیلومتر و ۲۲۴ متر)
تا پدیده شاندیز ۲۰ دقیقه با خودرو (۱۳ کیلومتر و ۲۷۴ متر)
تا بازار مرجان ۸ دقیقه با خودرو (۳ کیلومتر و ۲۹۱ متر)
تا بازار مريم ۵ دقیقه پیاده (۱ کیلومتر و ۹۰۲ متر)
و تا فرودگاه ۱۳ دقیقه با خودرو (۷ کیلومتر و ۳۲۰ متر) میباشد.

هتل گاردنیا و قوانین آن

ساعت تخلیه اتاق رأس ۱۲ و ساعت تحویل اتاق رأس ۱۴ میباشد. همچنین اقامت کودکان زیر ۵ سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان میباشد.